Iyilik Icin Banner1 Mobil Iyilik Icin 2X

Onlara İyi Gelir

Kızılay Maden Suyu, dünyada "iyilik için" içilen ilk ve tek maden suyudur. Her yıl milyonlarca kişi "iyilik için" Kızılay Maden Suyu içiyor.

Kızılay Maden Suları'nın tüm geliri Türk Kızılay tarafından insani yardım amacıyla kullanılır.

1
Bayram - Bangladeş, 2019

Kızılay'ın kurban bayramında ihtiyaç sahiplerine et yardımı.

3
Domatesler - Mardin, 2019

Kızılay’ın mültecileri topluma kazandırma ve istihdam projeleri kapsamında Mardin Toplum Merkezi'nin çalışması olan tarım etkinliği.

4
HumanTetris - Kızılay AFOM Ankara, 2019

Afette kullanılan araçların ekipmanların ve ekibin dronla görüntülenmesi, İfrc’nin başlattığı human tetris görseli çalışması.

5
İftar - Cizre, 2019

Kızılay'ın yurt genelindeki ihtiyaç sahipleri için düzenlediği iftar yemeklerinden bir an.

6
METİP - 2017/2020

Mevsimlik Tarım İşçilerinin Çalışma ve Sosyal Hayatlarının İyileştirilmesi Projesi.

8
Paylaşım - Suriye Tel-Abyad, 2019

Kızılay’ın Suriye insani yardım operasyonu kapsamında Tel-Abyad’da açılan ekmek fırını önünde Suriyeli çocuk fırından aldığı ekmeği Kızılaycı ile paylaşır.

9
Etkinlik.- Ankara, 2020

Şehit Serhat Önder ÇKM

10
Tel-Abyad Yardım - Suriye Tel-Abyad, 2019

Kızılay’ın Suriye insani yardım operasyonu kapsamında Tel-Abyad’da ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtım anı dronla görüntülenirken.

Magnezyum
MAGNEZYUM

Magnezyumun birçok faydası bulunmaktadır. Kızılay Maden Suyu, Türkiye’nin en zengin magnezyum oranına sahip maden suyudur. Zengin magnezyum oranı kalp ve damar sağlığına iyi gelir. Kas ağrılarının giderilmesinde ve krampların önlenmesinde yardımcı olur.

Mineral
MİNERALLER

Mineraller vücudun her dönem ihtiyaç duyduğu elementlerdir. Maden suyunun içinde bulunan mineraller birçok sağlık probleminin giderilmesinde etkilidir. Zengin Mineraller Mide sağlığına ve sindirime iyi gelir . Düzenli maden suyu tüketimi, günlük kalsiyum ihtiyacını karşılar. Kızılay Maden Suyu, Türkiye’nin en zengin mineral oranına sahip maden suyudur.

De
M
/media/pimp5wn5/iyilik-tr.png