İnsan Kaynakları

Kızılay Maden Suyu, Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük mineralli su fabrikalarından biridir. Ülkemizde faaliyet gösteren tesisler içerisinde en modern makinelere sahiptir. Hijyen koşulları en üst düzeydedir.

Kızılay Maden Suyu çalışanlarına değer vererek başarılarını destekler. Dünya çapında ülkelere ihracat yapar. Bu nedenle çalışanlarına geniş istihdam alanı sağlar.

1926’dan beri doğallığından ve kalitesinden ödün vermeyen Kızılay Maden Suyu, sektöründe öncü olmayı sürdürmektedir.

Sizler de bu kalitenin bir parçası olmak istiyorsanız bize katılın!
 

İnsan Kaynakları Misyonu

Kızılay İçecek, tüm çalışanlarına, potansiyellerini açığa çıkarabildikleri ve iş performanslarına yansıtabildikleri katılımcı, verimli ve şeffaf bir çalışma ortamı sunar.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Aidiyet duygusu güçlü, Kızılay değerlerini benimsemiş, sürekli öğrenme ve gelişime açık, verimliliği merkeze alan bir iş gücüne sahip olarak mevcut çalışanlarımızın çalışmaktan mutlu olduğu; aday hedef kitlemiz tarafından ise en çok çalışılmak istenen kurumlardan biri olmayı hedefler.

İnsan Kaynakları İlkeleri

  • Çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini destekler.
  • Çalışanlarının aktif katılımları ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlar.
  • Topluma karşı olan sorumluluğunun bilinciyle, süreçlerini yüksek katma değer üretecek şekilde tasarlar.

İşe Alım Faaliyetleri

  • Deneyimli İnsan Kaynağı İşe Alımı: Kızılay İçecek ve bağlı grup şirketleri, deneyim gerektiren açık pozisyonlar için yetkinlik, bilgi ve uzmanlık esaslı değerlendirme uygulamaları kapsamında işe alım süreçleri yürütür.
  • Yeni Mezun İşe Alımı: Kızılay İçecek ve bağlı grup şirketleri, yüksek potansiyelli yeni mezunları bünyesine dahil ederek, Kızılay İçecek gelecekteki liderlerini yetiştirmeyi amaçlar. Adayları, en güncel değerlendirme merkezi uygulamaları ile ölçme ve değerlendirme süreçlerine dahil eder.

ARAMIZA KATILIN

Dünya çapında iyilik hareketimize ortak olup, Kızılay Maden Suyu bünyesinde bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Başvuru Formu