Onlara İyi Gelir

Kızılay Maden Suyu, dünyada "iyilik için" içilen ilk ve tek maden suyudur. Her yıl milyonlarca kişi "iyilik için" Kızılay Maden Suyu içiyor.

Kızılay Maden Suları'nın tüm geliri Türk Kızılay tarafından insani yardım amacıyla kullanılır.

first slide
Bayram - Bangladeş, 2019
Kızılay'ın kurban bayramında ihtiyaç sahiplerine et yardımı.
first slide
Domatesler - Mardin, 2019
Kızılay’ın mültecileri topluma kazandırma ve istihdam projeleri kapsamında Mardin Toplum Merkezi'nin çalışması olan tarım etkinliği.
first slide
HumanTetris - Kızılay AFOM Ankara, 2019
Afette kullanılan araçların ekipmanların ve ekibin dronla görüntülenmesi, İfrc’nin başlattığı human tetris görseli çalışması.
first slide
İftar - Cizre, 2019
Kızılay'ın yurt genelindeki ihtiyaç sahipleri için düzenlediği iftar yemeklerinden bir an.
first slide
METİP - 2017/2020
Mevsimlik Tarım İşçilerinin Çalışma ve Sosyal Hayatlarının İyileştirilmesi Projesi.
first slide
Paylaşım - Suriye Tel-Abyad, 2019
Kızılay’ın Suriye insani yardım operasyonu kapsamında Tel-Abyad’da açılan ekmek fırını önünde Suriyeli çocuk fırından aldığı ekmeği Kızılaycı ile paylaşır.
first slide
Etkinlik - Ankara, 2020
Şehit Serhat Önder ÇKM
first slide
Tel-Abyad Yardım - Suriye Tel-Abyad, 2019
Kızılay’ın Suriye insani yardım operasyonu kapsamında Tel-Abyad’da ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtım anı dronla görüntülenirken.
Card image cap

MİNERALLER

Mineraller vücudun her dönem ihtiyaç duyduğu elementlerdir. Maden suyunun içinde bulunan mineraller birçok sağlık probleminin giderilmesinde etkilidir.  Zengin Mineraller Mide sağlığına ve sindirime iyi gelir . Düzenli maden suyu tüketimi,  günlük kalsiyum ihtiyacını karşılar. Kızılay Maden Suyu, Türkiye’nin en zengin mineral oranına sahip maden suyudur.

Card image cap

MAGNEZYUM

Magnezyumun birçok faydası bulunmaktadır. Kızılay Maden Suyu, Türkiye’nin en zengin magnezyum oranına sahip maden suyudur. Zengin magnezyum oranı kalp ve damar sağlığına iyi gelir. Kas ağrılarının giderilmesinde ve krampların önlenmesinde yardımcı olur.