MADEN SULARIMIZ

  • Günümüzde Afyonkarahisar ve Erzincan’da kaynakları bulunan Kızılay Maden Suları’nın, yapılan analizler doğrultusunda mineral bakımından zengin ve faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Kızılay Sade Maden Suları, Doğal Meyve Aromalı Maden Suları, Meyve Sulu Maden Suları, Limonata ve Gazoz ürünlerini tamamen doğal maden suyundan üretir ve tüm ürünleri zengin mineral içerir.

  • Doğallığı en yalın haliyle sunan Kızılay Doğal Maden Suyu, bol mineralli Kızılay Afyon ve bol magnezyumlu Kızılay Erzincan ile sağlığın en sade haliyle size iyi gelir.

  • %100 doğal meyve aromalarını maden suyunun mineral ve magnezyumu ile birleştiren Kızılay Doğal Aromalı Maden suları; Limon, Limon C, Elma, Karpuz-Çilek ve Vişne seçenekleri ile size iyi gelir.

  • Kızılay Maden Suyu, sevdiğiniz meyve lezzetleri ile! Mandalinalı, Armutlu, Kavunlu, Narlı, Yeşil Elmalı, C vitaminli Limon Aromalı ve Portakal-Bisküvi-Elmalı ile doğallık ve lezzet hayatınızdan eksik olmuyor.

  • Vitamin deposu limon ve Kızılay Maden Suyu birleşti, ferahlatan tadıyla maden suyundan limonata oldu. Kızılay Limonata ile ferahlığın tadına varın. Kızılay Limonata’lar 1lt pet ve 250 ml cam şişe seçenekleri ile sizlerle.

    Gazoz aroması ile doğal mineralli su harmanlandı, lezzetli tadıyla maden suyundan gazoz oldu. Kızılay Gazoz'lar 1lt pet ve 250 ml cam şişe seçenekleriyle sizlerle.

  • Bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olmak için içerdiği çinko ile Kızılay Plus Kara mürverli , Zinde kalmanıza yardımcı olmak için içerdiği vitaminler ve Ginseng ile Kızılay Plus Yeşil çaylı. Üstelik Sıfır Kalori ve Sıfır Şeker!

E Katalog
Kızılay E-Katalog 2021

Ürünlerimiz görmek için online kataloğumuzu indirebilirsiniz.